Pochody pro seniory budou dva

Hned dvakrát bude v letošním roce pořádat Centrum pečovatelské služby Frýdek-Místek, příspěvková organizace, ve spolupráci s Oblastním spolkem českého červeného kříže a za finanční podpory Statutárního města Frýdek-Místek oblíbený Pochod pro seniory.

„Na základě přání účastníků minulých ročníků chystáme tradiční akci ve dvou termínech. První pochod se uskuteční 31. května od 10 hodin na Olešné. Akce je určena seniorům, ale samozřejmostí je, že se s nimi mohou zúčastnit i jejich rodinní příslušníci či zvířecí mazlíčci. Trasa je přizpůsobena i lidem se zdravotním postižením a nebude náročná,“ informovala sociální pracovnice Darina Gajdaczová.

Pro cestu na start pochodu budou opět zajištěny zájezdové autobusy, které budou zastavovat na určených místech. Přehled zastávek, jednotlivé časy odjezdu a bližší informace o akci budou zveřejněny v dalším čísle zpravodaje. Pro bližší informace můžete pořadatele kontaktovat na telefonních číslech — 558 434 359, 775 790 058.

„Senioři rádi tráví čas ve společnosti svých vrstevníků, kde se mohou seznámit s novými lidmi a příjemně se pobavit. Pochod pro seniory nabízí i takové to „setkání po roce“, kdy se lidé potkají na pravidelné akci a pak třeba znovu až za rok. Vždy jsme měli akci v lokalitě pramene v Hájku, věříme ale, že se i procházka na Olešné bude líbit,“ zve k aktivnímu pobytu na čerstvém vzduchu náměstek primátora Libor Koval.

 

(tento článek byl otištěn ve Zpravodaji Rady města Frýdku-Místku květen/2013)