Poděkování

Dobrý den,

Chtěla bych Vám tímto poděkovat za poskytované pečovatelské služby.Vaše organizace dlouhodobě poskytovala pečovatelské služby mé mamince, paní Karle Steigrové. V poslední době, kdy se zdravotní stav maminky zhoršil, byla péče poskytována 3 x denně. Práci pečovatelek si velice vážím, pro jejich trpělivost, svědomitost, laskavost, dobrou radu a velice vstřícný přístup k člověku, který je odkázán na cizí pomoc. Maminka už z bytu skoro nevycházela, takže návštěvy pečovatelek pro ni byly i kontaktem „s životem venku“.

Maminka před 12 dny zemřela. A já chtěla slovy maminky poděkovat všem pečovatelkám, které se o ni staraly „děvčata, moc Vám za vše děkuji...“

Díky patří samozřejmě i celé pečovatelské službě, zejména koordinátorkám, které se vždy snažily přizpůsobit rozsah a četnost péče potřebám a požadavkům mé maminky.

 Dne 1.2.2023 s pozdravem Magda Vyskočilová

 

 Poděkování

Dobrý den!

Rád bych Vám vyslovil spokojenost s obědy, které pečovatelská služba nabízí. Děkuji Vám za vyřízení žádosti o dovozu obědů a jejich doručování až k dveřím bytu. Vaše pracovnice to zajišťují včas a s úsměvem. Jídelníček je pestrý, jídlo mi chutná. Děkuji.

S pozdravem Eduard Mocek.

 

 

 

poděkování                                                 23_podekovani_n.pngpoděkování24_podekovani_n.pngpoděkování

25_podekovani_n.png

poděkování


20_podekovani_n.png

poděkování

podekovani 28poděkování

27_podekovani_n.pngpoděkování

26_podekovani_n.png

Poděkování30_podekovani-pdf.jpg